webownia

Motorola Moto G i dlaczego jest tak niedostępna w Polsce

Dodano: 26/03/2014autor

Dzisiaj tak trochę przewrotnie o marketingu, bo z punktu widzenia Motoroli. Dla wszystkich którzy tego nie wiedzą od niedawna telefony Motoroli są własnością Google. Tak więc kupując telefon Motoroli kupujecie telefon Google. Jednak zanim wszyscy się ucieszą i będą chcieli sięgnąć po ich aparaty ostudzę Wasz zapał, nie macie szans dostać ich w żadnym dużym sklepie, ba nawet online ciężko je kupić. Ich strona internetowa niestety jest tylko kierowana do obywateli USA tak więc i tutaj nie poszalejecie, na szczęście jest brytyjski Amazon który przychodzi z odsieczą. Dlaczego w Polsce nie inwestują w marketing ? Tego chyba nikt nie wie :)

Motorola Motorola Odpakowanie

Telefon Moto G to jeden z najnowszych modeli z końca 2013 roku, jednak co on w sobie posiada ? Najważniejsze chyba to 4,5 calowy wyświetlacz - dla porównania Samsung Galaxy s4 posiada 5 cali zaś Galaxy s5 posiada 5,1cala. System operacyjny ? Oczywiście nasza Motorola posiada najnowszego Androida bez żadnych nakładek, a jako że jest to telefon Google'a to zapewne wszystkie najnowsze aktualizacje będą na niego, co w porównaniu do konkurencji nie jest takie pewne. Wymiary i waga ? Moto G jest trochę mniejszy, ale za to grubszy i cięższy o parę gram niezauważalnych w normalnym użytkowaniu. Jakość obrazu ? Bardzo dobra według danych technicznych - jest trochę gorsza niż lepsze modele, ale dla zwykłego odbiorcy niezauważalna gołym okiem. Aparat cyfrowy ? W Motoroli jest 5 megapixela a Galaxy s4 13 i 16 w Galaxy s5. Nasza Motorola ma trochę mniej pojemną baterię, ale trzeba też pamiętać że ma mniejszy ekran. W opakowaniu brak słuchawek i całej ładowarki (jest tylko kabel łączący telefon z komputerem). To dlaczego w ogóle pisze o tym telefonie ?

Motorola i Samsung Motorola i Samsung Porównanie

Największa różnica jest w cenie ! Tak to prawda - nie można go dostać w Polsce w żadnym popularnym sklepie czy to stacjonarnym czy internetowym.Jednak jak wejdziemy sobie na

http://www.amazon.co.uk/Moto-8GB-Sim-Free-Smartphone/dp/B00ECBREK2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1395741762&sr=8-2&keywords=motorola+moto+g

To jak widzicie może mieć ten telefon już za 650zł razem z przesyłką do Polski. Najtańszy Galaxy s4 udało mi się znaleźć za 1500zł tak więc całkiem spora przebitka w cenie. Gwarancję mamy ogólnoświatową na rok, jednak rzadko się zdarza, aby te telefony się same psuły. Nie będą działać od razu albo po chwili albo będę śmigać przez długi czas. Dlatego jeżeli ktoś lubi mieć dobry, nowy telefon za niewielkie pieniądze warto właśnie pomyśleć o tej Motoroli - o której niestety w naszym kraju coś cicho. Jak widać firma nie musiała wydawać pieniędzy na marketing, bo sama cena zadziałała jak dobra kampania marketingowa.

Motorola komplet

Zobacz wpisy w podobnym temacie