webownia

Wanilina? Nie, nie lubię kału krowiego!

Dodano: 14/01/2014autor

Widzimy czasem gdzieś reklamę batonów czy innych słodyczy, jednak nie wszyscy wiemy co jemy, gdyż marketingowcy dobrze wykonują swoją pracę.

Powiemy krótko jak unikać przez dzieci jedzenia kału krowiego. Zasada jest dość prosta - nie podawać im słodyczy zawierających Wanilinę, ponieważ to właśnie ona jest pozyskiwana z kału krowiego.

Kinder niespodzianka

Wasze dziecko sięga po Kinder niespodziankę, bo to nie tylko coś słodkiego ale dodatkowo jest zabawka gratis? Super, gdyż oprócz standardowej niespodzianki dostajecie krowiego placka w zestawie :)

Ostatnio żona zaproponowała mi duplo, które nomen omen uwielbiam…po sprawdzeniu składu wyrzuciłem do kosza, a toblerone w połowie na poczęte wyplułem – tak się stało, że oba produkty mają posmak krowiego placka.

Wasze dzieci uwielbiają słodycze? Pokażcie im ten artykuł zobaczymy czy jeszcze po nie sięgną!

Krowi placek

Tak więc nie warto ufać zabiegom marketingowców i wielkich firm (oni naprawdę chcą tylko sprzedać produkt). Drodzy rodzice czytajcie etykiety! Przez naszą (gdyż sam jestem rodzicem) niewiedzę dzieci jedzą różnego rodzaju świństwa, tylko dlatego, że ktoś wymyślił świetną kampanię reklamową. Nie można jednak dać się reklamom ogłupić i trzeba koniecznie czytać etykiety.

Zobacz wpisy w podobnym temacie